tel: 507 664 064
biuro@festiwalcapoeira.pl
V Festival de Capoeira
Festiwal odbędzie się od 9 do 24 maja 2015 roku. W programie: zawody capoeira, pokazy, impreza brazylijska, promocja adeptów, koncert muzyki brazylijskiej, galeria fotograficzna, warsztaty capoeira i wiele więcej! Impreza ma na celu podnoszenie kwalifikacji wszystkich adeptów Capoeira, propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia oraz dzięki treningom dla początkujących, zachęcenie ich do trenowania tej sztuki.


logo

„Festival de Capoeira” jest wydarzeniem cyklicznym obfitującym w pokazy, warsztaty oraz w inne aspekty sportowo-kulturalne. Impreza ma na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego, zamiłowania do sportu oraz zdrowego trybu życia.

DLA CHCĄCEGO NIE MA NIC TRUDNEGO! :)

Festiwal jest możliwością, aby spróbować swoich sił w Capoeira. Dla osób jeszcze nie mających styczności z Capoeira przygotowaliśmy otwarte oraz darmowe zajęcia w trakcie festiwalu.

Dzięki programowi „Trenujemy razem” na zajęcia można przyjść całą rodziną (dzieci już od 4 roku życia).

Nie trzeba nic potrafić wystarczą chęci! - Więcej w dziale PROGRAM.

dla adeptów

DLA ADEPTÓW GRUPO DE CAPOEIRA CAMANGULA

Festiwal to świetna okazja do zawierania nowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy z Capoeira dzięki treningom oraz warsztatom z nauczycielami oraz mistrzami Capoeira.

Podczas imprezy odbędą się również dwie bardzo ważne ceremonie: Batizado e Troca de Cordas, gdzie Mestre Nem będzie przyznawał pierwsze oraz kolejne stopnie.

nie samymi treningami

NIE SAMYMI TRENINGAMI CZŁOWIEK ŻYJE :)

Capoeira jak i festiwal, to nie tylko treningi. W programie przewidzieliśmy również takie atrakcje jak: pokazy (capoeira, tańca wojennego Maculele, egzotycznej Samba), czy koncertu muzyki brazylijskiej!

Program w "pigułce":

9-10 maja - zawody,
16 maja - pokazy,
18-21 maja - seminarium,
22-24 maja - warsztaty,
23 maja - ceremonia nadania stopni,
23 maja - impreza brazylijska.
Szczegółowy plan
w dziale "program".

capoerista pierrecardin
© 2011 Copyright by festival.capoeira.com.
create by