tel: 507 664 064
biuro@festiwalcapoeira.pl
V Festival de Capoeira
Festiwal odbędzie się od 9 do 24 maja 2015 roku. W programie: zawody capoeira, pokazy, impreza brazylijska, promocja adeptów, koncert muzyki brazylijskiej, galeria fotograficzna, warsztaty capoeira i wiele więcej! Impreza ma na celu podnoszenie kwalifikacji wszystkich adeptów Capoeira, propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia oraz dzięki treningom dla początkujących, zachęcenie ich do trenowania tej sztuki.
Organizator:

Klub Sportowy Capoeira Camangula

Jesteśmy jedną z 40 filii Grupo de Capoeira Camangula w całej Polsce. Jesteśmy pierwszą i zarazem największą grupą działającą w Polsce. Zwierzchnictwo nad GCC pełni brazylijski mistrz - Mestre Nem. Zajęcia prowadzi 20 osobowa kadra instruktorska posiadająca uprawnienia Ministerstwa do spraw Kultury Fizycznej i Sportu.


Zapraszamy do kontaktowania się z nami dot. treningów lub pokazów: +48 507 66 40 64
calango@capoeira.pl

www.capoeira.katowice.pl
Współorganizator:

Miasto ogrodów

Katowice – Miasto Ogrodów to instytucja realizująca autorski program działań w dziedzinie muzyki, filmu, designu, sztuk wizualnych, edukacji, ekologii, teatru, a także sportu. Obecność instytucji na mapie kulturalnej Śląska jest wielowymiarowa; działamy zarówno w sferze lokalnej poprzez akcje edukacyjno-artystyczne, jak i na scenie międzynarodowej jako organizatorzy festiwali: Street Art. Festival, Festiwal Video Re:view i MFF Ars Independent.


www.miasto-marzen.eu
Sponsor główny:bioekos


Bio-ekos

Od 2009 r. zajmujemy sie kompleksową obsługą w sektorze sprzątania. Do naszych zadań należy m. in. pielęgnacja zieleni, odsnieżanie terenów, kompleksowa obsługa imprez masowych, zagospodarowanie odpadów browarnianych (młóta).

W 2010 r. przeszliśmy pozytywnie certyfikacje ISO 9001. W 2012 roku na szeroką skalę zajęliśmy się odbiorem młóta, w związku z tym wdrożyliśmy certyfikowany system GMP+ 4.1 - Good Manufacturing Practice, którego celem jest zapewnienie właściwego stanu sanitarnego środka transportu, służącego do przewozu materiałów paszowych, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa żywności.

Naszą misją jest dążenie do doskonałości i jak największego zadowolenia naszych Klientów.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, które są nam codziennie stawiane.


www.bio-ekos.pl/
Sponsor honorowy:

ProfiMedical

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ultrasonografów oraz sond wiodących producentów urządzeń medycznych na świecie - Philips oraz General Electric.


 
Znajdują się wśród nich aparaty USG stacjonarne oraz przenośne - systemy ogólnodiagnostyczne, ginekologiczno-położnicze oraz echokardiografy. Te wysokiej klasy ultrasonografy zdobyły sobie uznanie w międzynarodowym środowisku medycznym oraz wielką popularność wśród polskich lekarzy.


www.profimedical.pl
Sponsorzy:

City Pub

City Pub jest szczególnym zakątkiem centrum Katowic, legendarnym wśród kilku pokoleń. Profesjonalna obsługa, szeroki asortyment alkoholi oraz bogate menu na pewno zaspokoją Twoje oczekiwania.


Jeśli masz ochotę pobawić się wśród szalonego tłumu imprezowiczów z całego Śląska proponujemy Ci główną część lokalu, tuż przy głównym parkiecie. Do Twojej dyspozycji są dwa bary, dzięki czemu unikniesz długich kolejek, a doskonałe nagłośnienie i oświetlenie parkietu zbuduje niepowtarzalny klubowy klimat.


www.citypub.pl


Elektrobudowa

ELEKTROBUDOWA SA jest liderem wśród polskich firm elektroenergetycznych.

Świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz.


ELEKTROBUDOWA SA jest producentem urządzeń elektroenergetycznych rozdzielnic i aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć oraz stacji i systemów elektroenergetycznych.


ELEKTROBUDOWA SA istniejąca od ponad 55 lat na rynku brała udział w budowie niemal wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce oraz bardzo wielu na świecie.


www.elbudowa.com.pl


Bioeco Holding

BIOECO HOLDING  jest częścią Holdingu BIOECO, powstałą w odpowiedzi na strategię dynamicznego rozwoju grupy. Specjalizujemy się w inwestycjach na rynkach finansowych oraz kapitałowych. Naszym priorytetem pozostaje rzetelność w przygotowywaniu ofert, bezpieczeństwo i terminowość realizowanych transakcji. W efekcie najwyższa jakość oferowanych usług.


www.bioecoholding.pl


Duel

Naszą działalność rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno w 2012 roku, jednak zrodziła się ona z długoletniej pasji jaką jest sport, a w szczególności sztuki walki. Przez wiele lat, aż do dziś jesteśmy silnie związani z brazylijskim jiu-jistu, które jest naszą życiową pasją. Naszą misją jest konsekwentne budowanie pozycji naszej marki w polskim fightbrandzie, głównie poprzez stałe wzbogacanie oferty o nowe produkty i wzory. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy nasz sklep internetowy duel-wear.com, by przybliżyć nasze produkty szerszemu gronu klientów z całej Polski

Naszą wizją jest stworzenie sklepu przyjaznego dla Klientów, oferującego niepowtarzalny styl, kolory i klimat sportowego ubioru. Kochamy sport, próbujemy nadążyć za światowymi trendami, uczestniczymy i sponsorujemy wydarzenia sportowe, zawody oraz ludzi aktywnych. W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetowe, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


www.duel-wear.com


Activlab

ACTIVLAB to linia odżywek i suplementów dla sportowców i osób aktywnych, a także dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę oraz witalność. W ofercie znajdują się grupy preparatów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę oraz masę mięśniową, a także środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu `anti-age` oraz regeneratory stawów.


Marka ACTIVLAB to także żywność funkcjonalna i dietetyczna.

www.activlab.pl


Miesnie.pl

Największy wybór odżywek. Profesjonalny sklep z suplementami.


www.miesnie.pl


Deka Smak

Zasady przyświecające funkcjonowaniu restauracji „deka smak” to smaczna, świeża i przystępna cenowo kuchnia. Menu kształtowane jest na bazie różnorodności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od tradycyjnej karkówki z grilla, przez świeże ryby, pierogi, naleśniki, aż do baru sałatkowego.


www.dekasmak.pl
Partnerzy:

Flipside

Zajmujemy się kreacją i produkcją materiałów video wykorzystywanych w działaniach marketingowych wspierających sprzedaż produktów i usług, rozpoznawalność marki oraz efektywne wykorzystanie mediów społecznościowych w internecie.


www.flipside.pl


Brazilshop

W naszym asortymencie nie znajdziecie żadnego przypadkowego produktu, nie spełniającego naszych wysokich wymagań jakościowych. Żywo reagując na wszelkie trendy w modzie, regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory, tkaniny i kroje ubrań. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprawi, iż dołączycie do stale powiększającej się grupy naszych stałych klientów.


www.brazilshop.pl


Dom Kultury Koszutka

Dom Kultury w Katowicach który organizuje regularne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DK Koszutka.


www.mdkkoszutka.pl


Camangula.pl


Portal informacyjny o grupie Capoeira Camangula.


Grupa Camangula istnieje w Polsce od 1998 roku i jest pierwszą i największą obecnie grupą. Zwierzchnictwo nad grupą sprawuje brazylijski Mistrz Mestre Nem. Zajęcia prowadzi ponad 20 osobowa kadra instruktorska w prawie 40 sekcjach sportowych na terenie całego kraju. Dbamy o dobry wizerunek tego sportu oraz popieramy inicjatywy innych grup zmierzające w tym samym kierunku.


www.camangula.pl


Sambaaxe


SAMBAXE wyraża w ten sposób swoją radość i umiejętności zdobyte dzięki ciągłej styczności z kulturą brazylijska oraz podróżami do gorącej Brazylii.

Nasze umiejętności szkolimy pod okiem najlepszych instruktorów oraz choreografów w Brazylii. Należą do nich: Alcimar Caldas w Studio D’anca Caldas Macae/Rio de Janeiro, Lau Oliveira z Escola de Dança JoĂŁo Carlos Rio de Janeiro, Denise Trotti w Escola de Danca Denise Trotti Macae/Rio de Janeiro, Edineia C.L. Olechowski (Sao Paulo/Rio de Janeiro), Diaspora Art. Centem w Salwadorze, Akademia Mestre Bamba w Salwadorze i innych.


www.facebook.com/pages/SAMBAXE/190624504350012


Show Capoeira


Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych pokazów brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy co dziennie poświęcają swój czas na Capoeira, już od 15 lat! Chętnie współpracujemy z agencjami organizującymi eventy, z firmami chcącymi promować swoją markę, z hotelami jako animacja czasu wolnego (warsztaty), bądź uatrakcyjnienie pobytu swoich gości w postaci pokazu. Show Capoeira sprawi, że Państwa marka będzie bardziej rozpoznawalna!


Capoeira magazyn


Oficjalny magazyn o tematyce Capoeira.


www.capoeiramagazyn.pl
capoerista pierrecardin
© 2011 Copyright by festival.capoeira.com.
create by